A LLEKRL
"Az Isten a lelkek sszessge."
A vilg vallsai s a pszicholgia sokat beszlnek az emberi llekrl, de valjban igen keveset tudunk rla mind a mai napig. Mibl van a llek? Hogyan jn ltre? Hogy mkdik? Mi lesz vele a testi hall utn? Hogy mkdik a reinkarnci? Krdsek, melyekre fontos lenne tudnunk a vlaszt, de sem a papok, sem a szentknyvek, sem a tudsok nem kpesek rjuk megfelelni.
Mivel rgta rdekel a tma, igyekeztem sszegyjteni a leghasznlhatbbnak s legrdekesebbnek tn informcikat ezen fejezethez. Az itt kvetkez adatok nem csak tudomnyos mrsek eredmnyei, hanem klnbz forrsokbl, beavatottaktl s smnoktl sszeszedett, olykor kifejezetten misztikus s bizonytalan eredet informcik is, ezrt pusztn tjkoztat jellegek. Nem tudni mennyi az igaz bellk, mindenesetre annyira izgalmasak, hogy felttlenl megrdemlik a kutatst, az ellenrz mrseket. me az elkpzelsek csokorba szedve.:
Az emberi llek egy mikron (a millimter ezred rsze) nagysg, legmblytett ikozader alak, a barion sorozatba tartoz hatalmas rszecske. A trfogata kb. 5.236x10-13 cm3-re becslhet. Sznes, szabad szemmel is lthat, nll mozgsra kpes individulis porszem. Legalbb 12 fle szn llek figyelhet meg itt a Fldn, s ezek kztt akadnak a lthat fny tartomnyn tlnylk, infravrs s ultraibolya sznek is. Egyedl fekete llek nincs (mert az nem szn).
A llek a szletsekor az t megteremt isteni llek fraktlszimmetrijrl szakad le bimbzssal. Ez a kt dimenzis (sk) univerzumban trtnik, majd a Teremtje feltlti az alapszint opercis rendszerrel s elltja az egyedisgt ad irnyprogramokkal, melyek tehetsg formjban nyilvnulnak meg ksbb az entits fejldse sorn. Ez a tehetsg a llek eleve elrendeltsge, mely megszabja a ksbbi fejldsnek fbb irnyvonalait. Innen kerlnek be egy cyodknak nevezett dimenzivlt rendszeren keresztl az j, mg tapasztalatlan lelkek a hrom dimenzis univerzumba, hogy megkezdjk hossz vndorlsukat a teremtsben.
A llek nyolc felszni csapocskval, interfsszel kapcsoldik a talamuszhoz a testben. Az agyat csak informci elfeldolgoz, eloszt s szr rendszernek hasznlja, mert nem az agysejtek gondolkodnak, hanem a llek. Az anyagi testet maga nveszti magnak, fraktlisan az ltala kivettett s fenntartott komplex holografikus knyszertrbe, az aurba. Ezen tevkenysge sorn anyagi (s szubanyagi) rszecskket, neutronokat is "szl" bimbzssal a sajt teste szmra, vagyis nem csak az anyjtl kapott anyagokkal ptkezik. A llek mr a fogamzs eltt hozzkapcsoldik a petesejthez s a hmivarsejthez, de llnynek csak a megtermkenyls pillanattl kezdve tekintend az isteni trvnyek szerint. Ezrt minsl gyilkossgnak az abortusz, hisz a magzat l, tudatos llekkel rendelkezik. Az olyan megtermkenylsbl, melynl nincs jelen a llek, nem alakulhat ki llny, csak egy raks differencilatlan sejt.
Az emberi llek a sajtrezgseinek tartomnyt tekintve kt oktvot fog t. Mivel nll mozgsra, helyvltoztatsra kpes, a slya nem meghatrozhat, hisz kpes befolysolni a sajt tmegtehetetlensgt. Az tlagos fajslya kb. 1.375x1011 g/cm3. Parnyi mrete miatt nagy a nyugalmi tmege, ezrt drasztikus hatsra, pl.: autbalesetes tkzs sorn, kiszakadhat a testbl.
A llek felptsben a cseresznyhez hasonlthat. Van egy kls, ttrhetetlen, srn pikkelyezett burkolata, ez teszi (anyagi dolgokkal) elpusztthatatlann. A tmegnek kb. 95%-a a felsznben nyilvnul meg. Ezen kvl mg ht komplex aurarteg is vezi s vdi a benne trold informcikat a krnye
Kapcsold kpek:

A llek:


|